Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I can spot empty flattery and know exactly where I stand. In the end it´s really only my own approval or disapproval that means anything. ~ Agneta Fältskog
- De zon schijt
- ...en dat los je dan maar op door maar wat scheldwoorden te roepen, of hoe moet ik het zien!?
- We as human peoples have to do something at the upheating of the universe
- De wereld zit niet vol idioten. Ze zitten enkel strategisch zó verdeeld, dat je er elke dag wel eentje tegenkomt.
- Dien lompe boer die daar aan delhaize grote bek had tegen mij , door mij vettig portret te noemen mag dat nog eens proberen weet ik het niet goed aflo
- dat is een motortje waar je op kunt rijden met drie wielen. ook wel met vier en je mag er niet mee oe wegp de openbar
- Tijs-Anijs Van Der Sijs, seismoloog, mist een vijs
- All BOB SINCLAR SONGS SOUND SIMILAR AND THEY ALL SUCK!!!!
- Peeters Vervoort het gaat helaas via deze weg nu ook niet werken dat vriendschapsverzoek !!!!
- DAC Kersentrekkers, dat moet een tof clubje geweest zijn!
- ze zijn zelfs tegen mijn voorgevel komen kakken
- De hotelgasten schamen zich immers niet en hebben openlijk sesk voor de ramen
- god zij drank
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3972:
Digitale persconferentie over vaccins loopt een Beke mis door technische blunders

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 81 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 5 c's, 2 d's, 13 e's, 1 f'en, 1 g's, 2 h's, 6 i's, 1 k's, 3 l'en, 1 m'en, 6 n'en, 6 o's, 2 p's, 5 r'en, 5 s'en, 4 t's, 1 u's, 2 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mevrouw ik laat je staan in de kou! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 273 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 29/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
JEWEL - Foolish Games 13
12
15
REPUBLICA - Ready To Go 5
16
17
18
LEWIS CAPALDI - Forget Me 11
19
21
CIRCUS CUSTERS - Monica 20
22
23
FLEETWOOD MAC - Tusk 12
24
25
26
L7 - Pretend We’re Dead 17
27
28
29
SCHMUTZ - Love Games 10

