Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- (°\=/°)
- kwak zei de kikker toen hij klaar kwam.
- gezwind rees m´n onsterfelijke ziel naar de bruine, door bosmensen afgeknaagde grasvelden
- Er licht teveel strond op het strant
- We begrijpen dat je maandag misschien afwezig bent wegens het offerfeest. Het is alleen en beetje 'kort dag' om een ander rund te vinden
- Iemand heeft sambam gebeld en die zijn komen kijken en nu moet dat vrouwke stoppen met muziek spelen ocharme
- Atletisch Reveil
- سقط جنین را می توان در خان
- ik kan zó luid roepen, dat zelfs een echo niet meer durft te antwoorden
- De foto die je bij je brief hebt gestopt waarop je met een rond je schouders geknoopte trui poseert bij een fruitschaal, doet helemaal niets in die richting vermoeden.
- Een gezonde ziel kan niet in een droog lichaam leven
- Hauwd owwe kop toch Minneeee!!
- Tien jaar geleden werd Anne ontslaan bij 'Familie' en de reden is tot op de dag van vandaag nog niet duidelijk. Euh... ONTSLAAN!?!?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4051:
Euh 'moéten' zeg je? Ik denk dat je je vergist. Volgens zeer betrouwbare, en mij door een kenner verstrekte informatie moet ik juist helemaal niks!

In dit kwootje zitten 26 woorden, samen goed voor 148 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 3 d's, 24 e's, 1 f'en, 3 g's, 2 h's, 7 i's, 5 j's, 6 k's, 3 l'en, 5 m'en, 9 n'en, 7 o's, 9 r'en, 5 s'en, 9 t's, 3 u's, 2 v's, 1 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 113 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



