Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- afscheidsfluitconcert
- Zo van die "goeie grappen" zoals tijdens het koken het onderste stukje van een porei afsnijden, dit tegen je kin houden en mekkeren als een geit
- schijtlijster, stinkvink, spauwkauw
- Ik heb hier een geopende diepvriespizza gevonden maar weet niet of die van mij/mei of jullie/juli is
- vroeger vond ik me (terecht, overigens) de lelijkste jongen van de hele wereld
- Als Napoli Napels is, wat is dan Tepoli?
- We verwachten middagtemperaturen rond 12 h.
- Op onze site werken we dag in, dag uit om het onze klanten naar onze zin te geven.
- Chanou Rijnbaeck, internethoer, doet er alles aan om haar IQ op te trekken. Wat het beste werkt is dat van haar vader erbij op te tellen
- de aktie sloeg in als een kogel door de kerk
- vriest het in maart komt de lente met een vaart
- girmis, hirk hork efektleri esliginde filmi seyrediyorumdur, bu arada film boyunca ilgi gostermemis ve daha once de seyretmemis anne odaya girer
- Het moet niet maar het is wel verplicht
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4123:
Teppi Visch, poetsvrouw, gaat zodanig op in het lezen van romans dat ze het hoofdpersonage "wordt", zeg maar, totdat ze een volgend boek leest.

In dit kwootje zitten 24 woorden, samen goed voor 143 characters, waarvan 10 a's, 1 b's, 1 c's, 6 d's, 17 e's, 1 f'en, 5 g's, 4 h's, 4 i's, 1 k's, 3 l'en, 2 m'en, 8 n'en, 12 o's, 5 p's, 5 r'en, 5 s'en, 10 t's, 1 u's, 3 v's, 2 w's, 5 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 442 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


