Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- beter een goed loon dan een hond die niet luistert
- 'we gaan kijken of zijn hersenen schade hebben opgeleverd'
- De boom uit de kast kijken
- Tierney will be off with Brenda in the summer
- De zelfkant van de samenleving heeft weer een toetsenbord gekregen.
- kwootje 4332
- Het chronisch aandachtstekort van Mauves4Life, het zieli9ste figuur op HE5G0AL chat, gaat hier aangevuld worden
- Er werd met man en muis gewerkt
- De kok zei dat het een Hongaars vleesgerecht was. Ik moest goulachen met die misstap
- Dat is net zoals het "vergelijken", je stelt hiermee dingen gelijk zonder dat je de tekortkomingen van de mindere toevoegt. Ja, tovenarij als het ware
- Ben je in cafe het hijgende hert geweest ?
- Gelukkig voor de Britten blijft het pond stabiel op een halve kilo staan.
- Als ik mijn outfit aantrek en nog eens goed in de spiegel kijk, denk ik toch onmiddellijk: “Wat ben ik een gralijk lelijk wijf, zeg.”
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4201:
wie bemint krijgt een kind

In dit kwootje zitten 5 woorden, samen goed voor 26 characters, waarvan 1 b's, 1 d's, 4 e's, 1 g's, 4 i's, 1 j's, 2 k's, 1 m'en, 3 n'en, 1 r'en, 2 t's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 10 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


