Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Of course, I want to sell this record - there's no point making it otherwise ~ George Michael
- vadaag komen ze de paal brengen!
- een vlieg versturen wordt 3% duurder
- Blijkbaar moet 30% van de programmatie tegenwoordig Nederlandstalige hip hop zijn tegenwoordig.
- McDonald's, Your whole crew smokes weed but can’t roll my fuckin snack wrap
- Ik weet alleen dat ik weinig weet.
- a purpose beats a shit job anyday...
- The lesbians next door asked me what I would like for my birthday and I was quite surprised when they gave me a Rolex !! It was very nice of them, but I think they misunderstood me when I said "I wanna watch"
- De reden voor mijn ontslag of wat moest ge weten??? Ik wil niet werken voor een waardeloze lutser die ik eenvoudigweg HAAT
- Geklaag, insinuaties en complotgedachten op facebook, ik word daar zo moé van!
- Eén of ander stom wijf vindt 404 Not Found op Zwitsal Facebook App leuk.
- beter een slechte spreuk in de haard, dan dat je hem op zolder bewaart
- men meester heefd gezegt dat men spelling slegt is en dat ik teveel foutje's maak
- Wartaal is ook een taal...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #448:
er zijn maar weinig huizen in Vlaanderen waar er géén lijmtang in de keukenla ligt

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 96 characters, waarvan 10 a's, 2 c's, 2 d's, 13 e's, 4 g's, 1 h's, 8 i's, 2 j's, 2 k's, 4 l'en, 2 m'en, 10 n'en, 5 r'en, 4 t's, 4 u's, 2 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



