Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- ...en dat los je dan maar op door maar wat met paaseieren te gaan gooien, of hoe moet ik het zien!?
- I love how flat earthers think a floating ball in space is craaaaaazy, but a flat disc surrounded by ice, guarded by the evil government sounds completely reasonable.
- raak kin raars kees beer mes bes snik kroon koos daar braak doos dirk berm merk meer krik
- De nest ontploft
- Iemand zijn kapotte fietswiel kwijt? Die zijn ze hier int midden van de nacht zomaar op straat kwamen gooien
- vroeger bracht je bloemen...... mééééééé voor mij mééééééééé!!
- Gelezen typo in een interview met Justine Henin: "In een reflex greep ik naar de bal. Pal op mijn pik natuurlijk."
- wie alles slikt moet ook alles verteren
- Nee Walter, meer scheten laten dan gemiddeld is géén teken van hoge intelligentie
- Mocht Mick Jagger ooit incontinent worden, spreekt men dan van Mickileaks?
- zes 'n dertig
- De gemiddelde teenlengte neemt ook gestaag toe, dat is duidelijk
- morgenstond heeft een wekker in de mond
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4861:
Velen voelen zich angstig en onzeker n' shit. Risico’s verminderen en verzekeren zijn nodig, maar nemen niet altijd de angst weg yo.

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 134 characters, waarvan 5 a's, 2 c's, 4 d's, 20 e's, 5 g's, 2 h's, 10 i's, 2 j's, 2 k's, 3 l'en, 3 m'en, 16 n'en, 5 o's, 6 r'en, 5 s'en, 5 t's, 3 v's, 1 w's, 1 y's, 4 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Chantal denk niet dat ik voor je val! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 57 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



