Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- De compleet dolgedraaide eenzaat ging door het lint - The compleet dullgetwist oneseet went through the ribbon!
- Gelezen: met Billy preston sterft de 'vijfde Beatle'. Een paar maanden geleden gelezen: met George Best sterft de 'vijfde Beatle'. Hoeveel 'vijfde Beatles' zijn er eigenlijk? Vijf?
- Milie Armsterk, iemand die vroeger in de eetzaal al een trut was, is zo'n type waarvan je zegt: "Tja zo'n mensen bestaan ook helaas"
- Leven als god in Frankrijk, in Frankrijk
- (zeep) *blöw-öw-sriiieebblsk-blöwöwöwscccchhhhhhhhhhhhhhhh* (9/9/2002 22.35)
- de podoloog speelt met mijn voeten
- Geniuses always are misunderstood first, then laughed at, after that, accepted, followed by being worshipped, admired and loved and finally envied
- ik denk dat we dit in´n breder kader moeten herbekijken
- Weet iemand of het vraagteken afgeschaft is.
- een mop wordt ECHT NIET beter als ze in 't Antwaarps verteld wordt
- Shit rechtse onderbroek in teelbal lul
- Wat " jong dementie " betreft... Daar zul jij NOOIT last van gaan krijgen... Iets wat je niet hebt (werkende hersencellen) kunnen ook niet gaan aftakelen... Fijne avond verder... in je kleine wereldje
- Het leven is soms net wel een tunnel, soms zie je even het licht niet meer. Maar als je blijft doorlopen, kom je er vanzelf weer en zie je terug het mooie om je heen .
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4953:
Na de overwinning op Antwerp staat Racing Genk - samen met een niet nader te noemen club - op een gedeelde eerste plaats in de JPL

In dit kwootje zitten 26 woorden, samen goed voor 130 characters, waarvan 8 a's, 1 b's, 2 c's, 5 d's, 23 e's, 3 g's, 5 i's, 1 k's, 3 l'en, 3 m'en, 14 n'en, 4 o's, 4 p's, 4 r'en, 4 s'en, 8 t's, 1 u's, 1 v's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 175 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


