Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- Morry Mor! Rooike Plooike
- tis nie omdak wijs, da ge moet kijken
- 'tennis'
- Union heeft schaapjes op het droge tegen mak Essevee - Unie has sheep on it dry against tame essecattle
- it's hard to win against a smart person, but its damn near impossible to win an argument with a stupid person
- Als de wind fout staat, ruik ik de vaginale geuren van de buurvrouw
- Ik heb geen sixpack, ik heb gewoon één grote buikspier
- They say only two things are infinite: the universe and human stupidity
- Gezocht: gezin in Beekse Bergen en SD-kaart met honderden vakantiefoto’s verloor
- Voor een worm is een hol graven alleszins ontspannender dan gaan vissen
- Heralsius Konterman, aquariumontwerper in zijn vrije tijd, is van mening dat sommige mensen "er beter mee zouden stoppen". Wie hij dan bedoelt, en waarmee ze moeten stoppen is natuurlijk niet geweten.
- LOEPZUIVERE PENALTY , maar noch de scheids, noch de lijnrechters, noch de vierde scheids, noch de VAR ziet dat? RONDUIT BECHAMEND !!!!!!
- Gertje heit just weer ein fleske beer no Kunne ziene kop geguujd... dei waas weer aant knuffel mit een huppeltrutje
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5065:
Dit keert komt de actie vanaf de rechterflank en het is weer Arteaga die kan afwerken
In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 85 characters, waarvan 8 a's, 2 c's, 3 d's, 15 e's, 3 f'en, 1 g's, 2 h's, 4 i's, 5 k's, 1 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 1 o's, 6 r'en, 1 s'en, 7 t's, 1 v's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 81 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!
Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...
Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 04/2025. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
6
7
8
9
11
HOOBASTANK - The Reason 12
13
BOTS - De Lange Weg 5
14
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 15
15
16
17
IMAGINE DRAGONS - Enemy 26
20
21
ROB D - Clubbed To Death 27
23
24
STEELY DAN - Babylon Sister 13
26
BAUHAUS - Telegram Sam 14
27
FIVE - Got The Feeling 25
29