Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- nietszeggend sport: 100 m achteruithangen
- heb je een tv op het toilet, dan blijft ie vaak lang bezet
- √i√a Racing Genk!
- cepheme bile sıçtılar
- Als je in de spiegel kijkt met je ogen dicht, zie je hoe je eruit ziet als je slaapt! Het werkt echt
- Life you're live!!
- Er was eens een man eh, en die moest 7 keer meekomen
- Ik moet eerlijk zeggen dat het me niet verwonderd als zou je in deze zin een dt-fout vinden
- Je bent toch niet getroffen door plotse ontlasting want dit kan bij een olifant sereuze proporties aannemen!
- We accepteren véél, maar niet alles.
- Zu als de poeier Royco hiej uut het zekske kumt ... kumt het nerges...
- Ik denk dat ik moet overgeven.
- Wist je dat, op de Canarische eilanden zie je geen Kanaries, op de Maagdeneilanden hetzelfde liedje, ook geen Kanaries .
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5426:
begint het voorjaar in september is het zomer in december

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 57 characters, waarvan 2 a's, 3 b's, 1 c's, 1 d's, 10 e's, 1 g's, 2 h's, 4 i's, 1 j's, 3 m'en, 3 n'en, 3 o's, 1 p's, 5 r'en, 2 s'en, 4 t's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 6 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 7
14
JETHRO TULL - Bourée 5
15
16
NEW MUSIK - World Of Water 28
17
18
19
POND - Young Splendor 21
20
21
22
23
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
24
ROEL TIJSKENS - Novelle 1
26
28
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18


