Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- Brałziak Ckniffpser
- het domme verfransen van vernederlandste Franse woorden: contrôle en zône. Ronduit idiôôt als je´t mij vraagt
- Leven als god in Frankrijk, in Frankrijk
- Ik heb de meest deprimerende kakjob van de hele wereld!!
- Er zijn mensen die altijd zagen. Die met chronisch ongenoegen en frustratie zitten. Die zagen en klagen over alles, over wat er mis gaat in ons land, zeker nu tijdens de coronacrisis. Hun standaardvorm van communiceren is klagen.
- Ik ben nog nooit gaan zwemmen!
- waar is Patrick?
- beter wat later dan nat door regenwater
- Stom idee, dus ze doen dat
- hell is a city much like newark
- Roop Pierre es ff noa achter..Snuyvers van Lille is van ziene klot gedreijd
- wie de lakens uitdeelt kan ze opgevouwen terug verwachten
- Weinig is veel, als het van een echte vriend komt !!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5520:
rob de nijs: ik was 16 en jij was 98

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 36 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 1 d's, 2 e's, 3 i's, 3 j's, 1 k's, 2 n'en, 1 o's, 1 r'en, 3 s'en, 2 w's, 1 enen, 1 6'en, 1 8'en, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Alex je bakkes is toch iets geks! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 6 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 7
14
JETHRO TULL - Bourée 5
15
16
NEW MUSIK - World Of Water 28
17
18
19
POND - Young Splendor 21
20
21
22
23
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
24
ROEL TIJSKENS - Novelle 1
26
28
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18


