Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Het poesje uit het slipje kijken
- Dorald Van Hitzenkitz, hersteller van anale thermometers, heeft vorige week een opdringerige fan op zijn gezicht geslagen. Dat dit nefast is voor zijn zaakje neemt hij er grààg bij!
- Alana Beatriz Aires de Santana Dias
- er = geen reden tot panique
- INJE MAMUE MAKE YOR12 Atos 56506400) Analis, e sh Cardones 32, 6. f. Mottiesh.3394) Deodora. Dare this andane 1360. F. Matta St. 278651 MiB Cardona.
- Vanaken bij De Slimste Mens... De interessante personen zijn opgebruikt zeker? Djeeezzzzz
- Buiten wordt het donker. Binnen gaan de lampen aan. Spanning ten top!
- ja en die oefendagen en het moeilijkst van alles was om te doen alsof ik niet kon dansen whahahahaha
- I talk to myself and sometimes i answer too.
- Opletten wanneer je een dik gesmeerde boterham met pindakaas eet en dan jeuk in de oorholte krijgt. Het is niet omdat het er hetzelfde uitziet, dat het ook hetzelfde smaakt.
- Moet ik echt die vieze snothelm dragen?
- Een spin die wordt afgewezen als webdesigner, een specht met koppijn
- En heeft de inhoud van dit fles-achtig object dan ook iets te maken met hetgene wat op het label vermeld wordt?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5545:
Teleurgesteld? Gefrustreerd? Ga je gang maar, want het is #klaagweek op Facebook! En je weet: een themaweek op facebook stopt nooit!

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 132 characters, waarvan 10 a's, 2 b's, 2 c's, 2 d's, 21 e's, 2 f'en, 4 g's, 2 h's, 2 i's, 2 j's, 5 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 9 o's, 3 p's, 5 r'en, 4 s'en, 9 t's, 2 u's, 4 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Albrecht wij lachen met Anderlecht! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 120 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



