Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There are things known, there are things unknown, in between are doors ~ Jim Morrison
- Hij duwt met links onbegrijpelijk over. Tsja da hedde met Vanaken eh
- Conniff Braakstaaf, een woesteling met een obsessie voor de zorgsector, heeft afgelopen zondag voor het eerst hoorbaar geboerd. Een belevenis!!!
- Ik snap ook die bloemen, kransen, kaarsen aan het gebouw niet. Tenzij ik een bericht heb gemist dat er jammer genoeg toch iemand door de brand overleden is, snap ik niet waarom. Misschien volgende kee
- ZANDMANNETJE STAAT MET DE RUG TEGEN DE MUUR - Na wetenschappelijk onderzoek is door meerdere gelijkgestemde processoren en producers aangetoond dat het zandmannetje 7x per week zijn werk zou moeten doen om met een gezond lichaam te behouden. Doch zijn er klanten waar het zandmannetje niet in werking kan treden wegens: foutcode 4kGa6N0G6VEe61lst88ehA666Rd7man. Dit komt meestal voor tegen het einde van de week en gaat samen met snelle harde geluidsgolven en de nevenverschijnselen zijn ritmische bewegingen van armen en benen.
- Sorry dat niet elk kwootje grappig, informatief of op een andere manier nuttig is. Sommige vervelende mensen voegen spam toe.
- Uw bericht hier?
- Na veel vijgen en zessen...
- VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... You've been.... VLINDERSTRUIK!
- Jouw gezicht lijkt op een varken dat zijn kont laat zien!
- een schip op het strand is moeilijk uitgraven
- Hij kwam naar binnen in een rok, zij nam haar koffers & vertrok
- Een kameel is een dromedaris die zich een bult heeft verschrokken
- De heer Blanckaert legt zijn bankkaart op de drankkaart terwijl hij mijn staart aankaart en aanstaart
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5574:
Get back to me urgently please, it's very important. I don't know which other way to reach you except through this means, so kindly reach me on time before it's too late.

In dit kwootje zitten 32 woorden, samen goed voor 172 characters, waarvan 8 a's, 2 b's, 5 c's, 2 d's, 17 e's, 1 f'en, 2 g's, 8 h's, 7 i's, 3 k's, 4 l'en, 5 m'en, 7 n'en, 13 o's, 3 p's, 8 r'en, 6 s'en, 16 t's, 3 u's, 1 v's, 3 w's, 1 x'en, 5 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Francine ik wil mijn zweer laten zien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 365 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29



