Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- They're Coming To A Rock And Roll Concert And Watching Television That Says It All ~ Larry Mullen
- een dag niet gelachen is een dag zonder lach
- alle wegen leiden naar de kroeg
- Harry Spaanzak, een aan onanie en aan drank verslaafde importeur van afwassponsjes uit Sexbierum, ziet zichzelf genoodzaakt te verhuizen naar een plek waar pétanque geen bedreiging meer vormt
- GRATIS voordoelen bij frituren in je buurt. En dit 18× per jaar.
- hoeren zien en zwijgen
- "ik pis nooit in de douche. Ik pis wel ooit vanúit de douche in de lavabo" "En ik pis altijd vanuit de lavabo in de douche!"
- Ik kan nu toch wel een lijstje voorleggen van namen van personen die zeker en vast en definitief OFF KUNNEN FUCKEN!!!!!!
- Sommigen worden onmiddellijk viraal gelynched, anderen ontketenen een sympathiserende polonaise. Bij welke groep hoor JIJ?
- Heeft Linda een lelijke broche gekocht?
- moeten, moeten, ik moet helemaal niks!
- BNP : Suite à une mise à jour de notre système, nous vous demandons d'actualiser vos coordonnés personelles afin de sécuriser tout accés à votre compte : S'identifier
- Waarom is Pieter vd Hoogenband gestopt met zwemmen? Marcel Wouda
- ja en die oefendagen en het moeilijkst van alles was om te doen alsof ik niet kon dansen whahahahaha
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6267:
Iemand heeft sambam gebeld en die zijn komen kijken en nu moet dat vrouwke stoppen met muziek spelen ocharme

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 108 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 1 c's, 4 d's, 18 e's, 1 f'en, 1 g's, 2 h's, 4 i's, 2 j's, 5 k's, 2 l'en, 8 m'en, 9 n'en, 5 o's, 3 p's, 2 r'en, 3 s'en, 5 t's, 3 u's, 1 v's, 1 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Ijf je hebt de smoel van een wijf! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 378 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29



