Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- I can’t remember how many times I’ve heard this: "Star of Pulp Fiction, Samuel L. Jackson!". Yeah, 27 years ago!
- Vous avez été un bon client pour nous et voilà pourquoi vous êtes lun des très rares qui obtient cet
- Oke bedankt voor de tips, ik heb ook uierzalf overal rond mn penis enzo gesmeert en heb er vandaag helemaal geen last meer van gehad.. Ik zorg dat het niet op mn eikel komt dus dat komt wel
- 't Is hard werken!
- ALDI heeft een misleidende campagne heeft gevoerd
- vandaag had ik het woordje "purgatory" in mijn kop. En dat is zeker niet raar, want purgatory is een sexy woord
- Het verschil tussen dialoog en diarree is, dat men bij een dialoog rond de pot kan draaien (Merci Wally!)
- Het gezwam in de ruimte geeft problemen in de ozonlaag.
- Paul stonk echt verschrikkelijk, toen hij zondagnacht thuiskwam. Maar hij was zo gelukkig en ik ook
- Bom bolom lobom mombom lommom mom
- Копирую сделки с хорошей прибылью D1O Декабрь 5, 2022 Эта брокерская компания богата на дополнительный функционал и сервис. Сначала я торговал на
- Wie niet foefelt of erft, werkt tot hij sterft
- These grapes are raisin' like hell
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6486:
upstream connect error or disconnect/reset before headers. reset reason: overflow

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 81 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 4 c's, 2 d's, 14 e's, 2 f'en, 1 h's, 1 i's, 1 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 8 o's, 1 p's, 11 r'en, 6 s'en, 5 t's, 1 u's, 1 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 58 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



