Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Pop is actually my least favorite kind of music, because it lacks real depth. ~ Christina Aguilera
- De tribunes van Sclessin zijn al voor meer dan de helft leeggelopen. De supporters van blauw-zwart verzorgen de sfeer in de slotfase.
- Huckleberry huckle buck buck rogers finn Finland
- Heddy Stumblebreast, een vrouw met een Britse achtergrond (op haar pc) heeft haar naam weer alle eer aangedaan. En nee het is niét wat je denkt.
- De Couckcouck is een vogel die zijn eieren in de nest van een Ander lecht
- Waar kan je betalen met ecocheuqes betalen
- Een kennis van mij profileert zichzelf als een echte gamer, maar hij weet niet eens wat Tetris!
- Toen ik de prijs van de sla zag kreeg ik een krop in mijn keel.
- Waarom zijn de nudisten weer benadeeld?
- Vandaag nog enkele vlaaien beschikbaar!!!
- Icono de Raster Flat No Rant
- laat mij met gerust gvd! je bent echt ziek in u hoofd Ja ja omg ik like iets en ik stalk u zwijg gewoon en stuur mij daar niet voor aub zeg
- Het was broeder Eluterius die kort na zijn geboorte reeds in 1970 een begin maakte met deze traditie
- Het zou bijzonder stom zijn als je onderweg naar je werk een collega op de fiets zou aanrijden!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6492:
Elke keer Union tegen Club speelt, vraag je je toch af waarom we die eigenlijk sympathiek (moeten) vinden.

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 106 characters, waarvan 6 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 17 e's, 1 f'en, 3 g's, 2 h's, 6 i's, 3 j's, 4 k's, 4 l'en, 3 m'en, 7 n'en, 4 o's, 2 p's, 3 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, 2 v's, 2 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 104 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29



