Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I can spot empty flattery and know exactly where I stand. In the end it´s really only my own approval or disapproval that means anything. ~ Agneta Fältskog
- Mijn mening over het Belgische scheidsrechterkorps is al langer gekend: een bende onvolwassen klungelaars die denken dat ze alles moeten oplossen met kaarten en graag veel gesticuleren.
- The time of the Susans
- Kabel de grote
- Rihanna etc...This is how to look sexy without taking your kit off at every opportunity.
- van het tuinhuisje uitgraven van een rapsong te vinden en rapporten over een echte preset denk dat ze er tijdelijk in blijven
- word wakker klein roze gezichtje, hoe heb je geslapen mijn wichtje?
- Een echte man is hooligan
- Ik vraag me dan echt af, wat ik dan verkeerd heb gedaan, altijd stront voor dank en de verkeerde komen overal mee weg.
- Vraag jezelf toch maar eens af waarom jouw jouw financiële status niet wil delen met je partner
- Vind duizenden vrouwen in uw buurt. Word nu gratis!
- Er zijn twee soorten mensen in de wereld; zij die informatie kunnen vergaren uit onvolledige gegevens,
- Wie met beide voeten op de grond blijft, komt geen stap verder !
- Die van de Carrefour nog aanwezig ? Annie zit zonder kaas
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6506:
Ik heb vandaag 'met ne Franse slag' gedweild. J'ai essuyé aujourd'hui avec un coup Française

In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 94 characters, waarvan 10 a's, 1 b's, 2 c's, 4 d's, 9 e's, 3 g's, 2 h's, 4 i's, 1 j's, 1 k's, 2 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 2 o's, 1 p's, 3 r'en, 5 s'en, 1 t's, 6 u's, 2 v's, 1 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


