Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Hij was de drummer van Joe Strummer
- *** Topic is ´Gelieve bij het binnenkomen een ´korte´ duimactie & vijf ´schietgebedjes´ (één Onze Vaderke en vier Weesgegroetjes) te doen, voor diegene die examens maken !! Good luck :)
- Sorry to piss on your bonfire China, but Pink Floyd made it to the dark side of the moon first
- Of ja of nee of nie. Of nog iets anders
- Op maandag 27 september 2004 om 17:33 uur waren hier nog 93 quaker(s)
- Een uur langer licht... 't Worden weer moeilijke tijden voor Vangheluwe.
- nog achtenvijftig stuks te gaan en dan te bedenken dat ik bij tweeduizendvierhonderdtweeënveertig de tel al kwijt was
- Met deze keu kan je je ook aan je tenen krabben.
- This post is a natural product made from recycled electrons. The slight variations in spelling and grammar enhance its individual character and beauty.
- Taal- of schrijffout opgemerkt? Wij ook!
- honden zijn rood, ratten zijn paars, antwerp is het hart, beerschot de aars
- Wij waren eerder met de melding van het overlijden van kenny rogers dan wikipedia !
- Dus, effe samenvatten : er zijn er die denken dat, omdat er een rally-auto te hert ree, er vannacht een gans hert(of was het een hertgans) gans in paniek door Lozen-centrum liep, of vloog? Ik zou met
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6881:
For me it's like the drop in the emmer who is totally full

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 58 characters, waarvan 1 a's, 1 d's, 6 e's, 1 f'en, 3 h's, 4 i's, 1 k's, 5 l'en, 3 m'en, 1 n'en, 4 o's, 1 p's, 3 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, 1 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Kamiel jouw vader is een schlemiel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 83 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28


