Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- inderrdaad, iemand die een POT open krijgt, das pas een vent
- Het is schier onmogelijk om van dit eiland af te geraken. Hehehehe! Snap je´m?
- Ik ben weer met mijn derde been uit bed gestapt
- Was soll mit die paaseieren passieren?
- Stom idee, dus ze doen dat
- ter land ter zee en in de kroeg
- De letter D... een probleemgeval. Duikt op waar ze niet hoort te staan (aDvocado, tranDsport enz) en valt weg waar ze wel hoort te staan (staMbeeld)...
- Het inderhaast bijeengeroepen opiniepanel moet nog beslissen of er bij een volgende bijeengeroepen opiniebijeenkomst koffie of thee wordt geschonken
- Seg, mag ik iets beginnen met "seg" ?
- Ik heb PONFOMO: pride of no fear of missing out
- ZildeBilde what spelling errosr
- For someone to stick his tongue into the cavity where all that barf had come out of so soon after the event - it was just WRONG man.
- Dat is net zoals het "vergelijken", je stelt hiermee dingen gelijk zonder dat je de tekortkomingen van de mindere toevoegt. Ja, tovenarij als het ware
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #894:
Denk an mich und lass ein fliegen

In dit kwootje zitten 7 woorden, samen goed voor 33 characters, waarvan 2 a's, 1 c's, 1 d's, 4 e's, 1 f'en, 1 g's, 1 h's, 3 i's, 1 k's, 2 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 2 s'en, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 6 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 7
14
JETHRO TULL - Bourée 5
15
16
NEW MUSIK - World Of Water 28
17
18
19
POND - Young Splendor 21
20
21
22
23
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
24
ROEL TIJSKENS - Novelle 1
26
28
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18


