Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- In sixth grade I had a band called The Blueberry Waterfall. I had borrowed a guy's Fender Jaguar and Boss Tone Fuzz, which you plugged straight into a Blackface Twin. It was a little power trio - we were actually pretty good for our age. ~ Steve Lukather
- Vorst Horst legt de korst van de worst op zijn borst tegen de dorst
- Het is het nog een plastic bakje wat er precies in past bij de buren hangt hier een papier met richtlijnen voor de sinterklaasactiviteit
- kwaakt de kikker en springt de vis dan verandert het weer of blijft het zoals het is
- Je zou beter je ogen eens opendoen en die FUCKING luie kantjeslopers eens aan 't werk zetten, dan zal je wel zien wie de ervaring/recht van spreken heeft
- A pair of short loose fitting shorts which will permit a female to catch a glimpse of your dick
- Branico Sossokoro, een immer lichtgeraakte sportvisser uit Zuurne die natuurlijk niet écht zo heet, dabt tijdens voetbalmatchen duchtig in zijn reet
- Dit duldt geen enkele vorm van medelijden
- Met een motorpak op de glijbaan, dat werkt niet
- i like to think outside the quadrilateral paralellogram
- Hard water kan uw wasmachine kapot maken. Mijn zoontje van 11 kan dat trouwens ook.
- Mijn onderbroeken verkleuren namelijk op de plaats waar mijn vagina zit
- Vannacht viert de hele wereld dat de datum verandert,ik wacht op de datum dat iedereen viert dat de hele wereld is veranderd
- 'Yes, onweer is afgelopen' - PC aan, mailkes binnenhalen.... Twee minuten later: *FLITS FLITS FLITS - ROMMELDEBOMMELLLLLLLL' - zucht.....
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #961:
Liam Gallagher = KUNT

In dit kwootje zitten 3 woorden, samen goed voor 21 characters, waarvan 3 a's, 1 e's, 1 g's, 1 h's, 1 i's, 2 l'en, 1 m'en, 1 r'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 398 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


