Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- weet ge wa IK denk? da ge stillekesaan misschien beter eens gaat kijken voor iets anders, da denk ik!
- Daar heb ik JOU toch niet voor nodig!?
- De rokers worden bestraft de drugs mogen zomaar in het open baar gebruiken dat vindt ik persoonlijk veel erger voor onze kinderen ik vind wel een roker moet recpek tonen voor een niet roker maar anders om ook
- 35% van de vrouwen heeft last van een uitgelaten gevoel
- We have an inheritance of a deceased client with your surname. Kindly reply with your full names ( ONLY ) for more information.
- In een hok zitten kippen en konijnen. Samen hebben de dieren 35 koppen en 94 poten. Hoeveel konijnen en hoeveel kippen zitten er in het hok?
- Gadver wat was die laatste smutty sunday smerig
- Ja ik mis u ook. Maar je hoeft niet per se telkens een foto te sturen van wat je aan het doen bent. Ferme drol wel.
- Waarom bidden voetballers voor een match?
- Natas is de slet van A´pen!
- Die zal wel zu strak nimme stoan peins
- Рул теіскенс is ен тoфи
- Trainer va mij kloten tis topen daj neerstukt vanacht e da meen ik
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
