Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Alles stinkt
- Ik zal grotverdoeme zelf wel uitmaken wa ik leuk vind!
- Een kerel zit in een stationsbuffet de krant te lezen. Komt er ne Antwerpenaar binnen, en die zegt: ´Gazet van Antwarpe eh!?´ Waarop de man antwoordt: ´Neenk, Ek zien van Bruhhe´
- Fijn dat je erover nadenkt haken met mensen dan, maar mooi, gewoon zo, jij geen netels tenzij oprecht
- Dat zijn vijven en zessen na Pasen
- Mijn mening over het Belgische scheidsrechterkorps is al langer gekend: een bende onvolwassen klungelaars die denken dat ze alles moeten oplossen met kaarten en graag veel gesticuleren.
- Het enige waarmee je moet stoppen als je een bepaalde leeftijd bereikt hebt, is denken dat je ergens mee moet stoppen als je een bepaalde leeftijd bereikt hebt.
- Ja da weejt ik ja!
- Toen Vormer die handsbal vorig seizoen maakte namen ze de telefoon ook al niet op. Wat een zielige hoop supporters man. Liggen ze dagen lang te janken omdat ze in Genk verloren hebben. Ze hebben verdomme geen bal geraakt!!!!!
- in mij leggen de vogels geen ei
- Ik ben slechts een wenkbrauw verwijdert van m´n utopische levensdroom
- Een ouwe moet op een fiets leren rijden he
- mijn stylo zat te laag en het was dan eigenlijk toch een toffe vrouw, en welbespraakt
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
