Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- Een stijve tepel is iets anders dan een erectie, hè. Het betekent dat je het koud hebt, niet dat je goesting hebt weette
- Seg, mag ik naa ook es iet vrååge?
- Deze job is echt helemaal op mijn buik geschreven!!
- oefening baart overbevolking
- Hello, my name is written on my T-shirt, you killed my ability to read, prepare to tell me who I am
- Met diene zeiver!
- het phishingslachtoffer werd in de mailing genomen
- Re: Defour begrijpt enkele ploegmaten niet () Het buitenland wenkt voor veel van die spelers. En ze moeten er niet eens ver voor rijden : Luxemburg!
- team irritating confuse agree appear berry view picture five belong rare condemned
- Ik heb nog nooit gekongtust
- Geert Porokiv, groothandelaar in zalfjes en lotions, heeft een constante "ik-heb-tandpijn"-grijns op het gezicht
- Vous ne devriez pas être découragé par l'état actuel des choses. Parfois, de bonnes choses arrivent à de bonnes personnes, et c'est l'une d'entre elles.
- waar is Patrick?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

