Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Ze deed zo lekker heet. Ze zei: 'Kom je vanavond? er is niemand thuis.' Jantje zei: 'waauw, te gek' Dus jantje ging, belde aan, en...inderdaad, er was niemand thuis.
- Cerle heeft nu een man meer en probeert dat toch nog uit te buiten.
- I love how flat earthers think a floating ball in space is craaaaaazy, but a flat disc surrounded by ice, guarded by the evil government sounds completely reasonable.
- vensterbanken vechtersbazen, werkonbekwame wenkbrauwen
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- Tell a man '17', he thinks '17'. Tell a woman '17', she thinks '((1/10) * ((((7713/6)*2)-71)/20)+45)'
- Ik heb PONFOMO: pride of no fear of missing out
- Hiej bliejf ich plekke
- Tijs-Anijs Van Der Sijs, seismoloog, mist een vijs
- Sprookjes zijn verhaaltjes waar een les in verwerkt zit. Dat van Roodkapje daarentegen is 100% waar gebeurd
- OH God ons redden Hallo mensen. Heb je foto ' s van het ongeluk dat gebeurde vanochtend in de stad naar een van uw ouders? Hier een paar foto ' s. Enter en u zult zien
- waarom zet je niet op je geheugenkaart waar je alles gelaten hebt als je eigen geheugen je in de steek laat….
- Als het regent in Zweden, moet je met gedimde lichten rijden. Maar hoe de fuk moet ik nu weten of het regent in Zweden!?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Sally & Johnny
Eluterius, 2005-10-07
Sally & Johnny zijn geliefd bij de negroïde medemens! En hun blanke vrienden begrijpen hen niet!
En ik begrijp niet waarom hier webruimte aan verspild wordt! Wel zijn ze enorm trots op hun killende website en de daarbij horende rockende domeinnaam!

Geef toe, met een URL als blackpeopleloveus.com kan je al eens ergens kómen!...
Sally & Johnny zijn geliefd bij de negroïde medemens! En hun blanke vrienden begrijpen hen niet!
En ik begrijp niet waarom hier webruimte aan verspild wordt! Wel zijn ze enorm trots op hun killende website en de daarbij horende rockende domeinnaam!

Geef toe, met een URL als blackpeopleloveus.com kan je al eens ergens kómen!...
~ Bekeken: 14 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


