Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Of course, I want to sell this record - there's no point making it otherwise ~ George Michael
- Jij denkt zeker dat je Steve Miller Band!?
- ben film aant zien jong :)
- iemand met raad en zaad bijstaan
- A man can prick his finger but he'd better not finger his prick
- ’t Was een catastrofe, de eerste match van Club Brugge in 2019. Blauw-zwart kreeg geen voet aan de grond tegen een uitgekookt Charleroi (0-1) en ziet leider Genk verder uitlopen
- Hij moet voor het hof van cassettes komen wegens thuiskopiëren
- duizenden mensen waren getuige van de dode honden die uit de lucht kwamen geregend. Traditioneel lagen er rondom de kadavers punaises op de grond. De kinderen die in shock waren werden opgepakt en opg
- Fantastisch tandpastisch, pastiche pistache plastisch plastic boterhamdoos
- Dat ze kapotvallen! That they off fuck!
- 'Snuf en Snuitje', noemen ze zich...
- 2 dagen in een ander land geweest LOL :p :p :p
- Dit zijn mooie tijden voor Vanaken... hij mag meetrainen met wereldtoppers en achteraf Yari zijn tas dragen. Mika wish gaat geen opdracht uit de weg
- de pot verwijt de ketel dat de kat van huis is
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4039:
geboren als kieke de vierkant zot een en om te goh, toch gewoon drabelstakt

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 75 characters, waarvan 4 a's, 2 b's, 1 c's, 2 d's, 12 e's, 3 g's, 2 h's, 2 i's, 4 k's, 2 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 7 o's, 3 r'en, 2 s'en, 6 t's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 16 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


