Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I told people I was a drummer before I even had a set, I was a mental drummer. ~ Keith Moon
- KVO maandag pingel en winst gemist, nu 2-0 weggegeven. Maturiteit 0,0 met al hun statistiek-aankopen.
- Wegens het dreigende watertekort, doe ik vanaf heden GEEN water meer bij de wijn!
- Op deze bouwplaats zit er zink in de grond van schaamte
- Vergeet niet te doen alsof je het allemaal interessant vindt he!
- Marc Overmars: Ik heb altijd al een zwak hart voor Barcelona gehad.
- als schijnt in november de zon, 1000 kg blijft een ton
- There's a diver in the river
- wie niet horen wil moet maar luisteren.
- Zoals je ziet is deze luchtinlaat strategisch geplaatst: met de opening naar de voorruit toe en nét niet in het midden van de motorkap. Je moet er maar op komen!
- Daarstraks tijdens de middagpauze een buizerd zien kakken. In volle vlucht. Belangrijk.
- Dien lompe boer die daar aan delhaize grote bek had tegen mij , door mij vettig portret te noemen mag dat nog eens proberen weet ik het niet goed afloopt, had zo een lelijke strontkleurige koekendoos
- Heej Corneel jij masturbeert véél te veel! Heej ja heej ja hooow!
- Als je in de spiegel kijkt met je ogen dicht, zie je hoe je eruitziet als je slaapt! Het werkt echt!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Atoombommetjes
Silla, 2005-08-04

Atoomexplosies: prachtig om te zien, maar volgens mij en beelden van de gevolgen iets minder leuk om mee te maken. Ik vond op mijn harde schijf nog een filmpje dat me spontaan deed genieten van deze wrede uitvinding.
Deze compilatie van 'hoogtepunten' vind je dan ook hier.
...

Atoomexplosies: prachtig om te zien, maar volgens mij en beelden van de gevolgen iets minder leuk om mee te maken. Ik vond op mijn harde schijf nog een filmpje dat me spontaan deed genieten van deze wrede uitvinding.
Deze compilatie van 'hoogtepunten' vind je dan ook hier.
...
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
9
10
11
12
WAYNE WADE - Lady 30
13
MC5 - Kick Out The Jams 9
15
CLANNAD - Harry‘s Game 25
16
ABC - All Of My Heart 13
18
22
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 22
23
24
27
FUMIYA TANAKA - Phase 26
29
BOBBY GOLDSBORO - Honey 10


Rechts

