Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- De realiteit is relatief en de relativiteitstheorie is realiteit
- Ik háát de letter f! Ik HÁÁT ze!!!
- sheikh rattle and roll
- Sorry dat ik jouw mopje van "rammadam" niet grappig vind. Het is RA MA DANNN, met een n. Niet met een m.
- I get the joke, I’m being the unfunny smartass, leave me alone
- Bah war een stel zielige armmoetzaaiers
- Schrijf zelf iets over uzelf jong!
- wie het bier lust, drink het op
- Eluterius. Want als het inhoud heeft, kan niemand nog volgen.
- Drastic... My private parts were used to make my nose
- Jaojao, mer jeh!
- Nicky Headon was Joe's drummer. Joe Strummer
- ik krenk dus ik besta
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 08 augustus 2026. Dag 220 van het jaar, week 32
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- 808-day
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 08/08:☆ 08/08/2008: overlijdensdatumSan Van Kerckhoven
☆ 08/08/1970: Op deze dag kwam Flying Burrito Brothers binnen in de hitparade met "Man In The Fog"
☆ 08/08/1980: geboortedatumMarko Osmanovic in Daravar
☆ 08/08/1940: geboortedatumRicky Nelson
☆ 08/08/1982: sterfdatumFerre Grignard. Oorzaak: kanker
☆ 08/08/1993: geboortedatumPavel Aleko
☆ 08/08/1949: geboortedagAirrion Love
☆ 08/08/2006: sterfdatumPericles Hooper. Oorzaak: Ongeval
☆ 08/08/1984: geboortedatumBram Oosterlick
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Messaline
★ Nuclear Crucifixion (album)
★ Kraamola
★ Day 40
★ Crematory
★ Negligence
★ Fendria
★ Sunrise Fortis
★ Doomsday
★ Melitia
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Vraag: Ben ik (50M) onredelijk als ik afzie van de belofte van het kopen van een nieuwe telefoon voor mijn dochter (18)Ik ben een vader van 50 en heb drie kinderen waaronder een dochter van 18. Ik heb haar beloofd dat ik haar een iPho... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
5
6
7
8
9
10


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






