Kwootjes
- Sommigen worden onmiddellijk viraal gelynched, anderen ontketenen een sympathiserende polonaise. Bij welke groep hoor JIJ?
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- Øttø Ødegørd, de zelfingenomen niksnut die ervan overtuigd is dat hij de diameter heeft uitgevonden, is laatst goed voor schut gezet door hønd
- het was een scholenloop van omstandigheden
- Kamelen kalmeren
- Ik ben superknap als ik van onder de douche kom... Ik droog alleen lelijk op
- Michel Soudassien, importeur van allerhande praktische kleding zoals de vrouwenslip-met-gulp, ziet zijn droomwens in vervulling gaan. Welke dat is kunnen we helaas niet zeggen
- Helaas eikelkaas!!
- Dendoncker was beter naar wolvertem gegaan ipv wolverhamton
- Congratulations, you have just sunk to a brand new low!
- Ich beijt hiej sffs e stuk oette sjebrang, gaaaas grotmiljaar!!!!
- Een kennis van mij profileert zichzelf als een echte gamer, maar hij weet niet eens wat Tetris!
- er was nog geen kwootje wat het woord 'schijven' bevatte, dus vandaar. Vandaag.
- 't is maar slappekes!
- aldus dus
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De Kwootjes die "bandencentrale" bevatten...
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 75 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Zoeken
Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2023. Muziek van 1950 tot nu!1
2
STEPHEN SANCHEZ - Until I Found You
3
HOOBASTANK - The Reason
4
LAID BACK - Sunshine Reggae
5
RAYDIO - Jack And Jill
6
ROEL TIJSKENS - Novelle
7
SKAGMIK - Stobork
8
CIGARETTES AFTER SEX - K.
9
CHAMPAIGN - How ’bout Us
10
SCHMUTZ - Love Games
☆ Stem op jouw favorieten!