Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- mijn baas richt niks uit en ik help hem daarmee.
- een dag niet gelachen is een dag zonder lach
- Fuck your mother and make yourself a bloody brother! hahahaha!!! hahahaha!!!
- LOL = Laughing Out Loud. → LOOOOOOOL = Laughing Out Out Out Out Out Out Out Loud?
- Helaas, je zoekt iets dat niet bestaat. Nou, 'niet bestaan'... Jouw kennis van de wereld zal dan wel net iets te beperkt zijn
- Discutez avec n'importe qui dans le monde grâce à cet appareil de traduction pratique
- Politie stelt proces-verbaal op voor verwaarlozen van boer en paarden
- een wonder is geschied, de poes is nat en het regent niet
- Volgens sommige religies komen mensen die bier drinken in de hel terecht. Mensen zoals ik dus. En mijn vrienden uit het café zullen er ook zijn.
- Early this summer I came across this fuzzy warm cozy sleeper for my 3 month old baby, I am so glad I got it. I would highly recommend that you get
- Taal- of schrijffout opgemerkt? Wij ook!
- de electricien kan de spanning niet meer aan
- Memphis patricia Paay
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3678:
Wil degene die met mijn trekhaak heeft zitten kontneuken na zijn genot ook de trekhaak schoonmaken er hing nl nog stront aan

In dit kwootje zitten 22 woorden, samen goed voor 124 characters, waarvan 8 a's, 1 c's, 3 d's, 16 e's, 1 f'en, 4 g's, 5 h's, 6 i's, 2 j's, 8 k's, 2 l'en, 3 m'en, 16 n'en, 8 o's, 4 r'en, 2 s'en, 10 t's, 1 u's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 417 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


