Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Liefste, je moet jezelf niet zo afbreken. Dat zal ik wel doen.
- Snotkeutels? Liefst 'al dente'... Dankuwel!
- Met de Watusi in de Jaccuzi
- Nilsson heeft zich gisteren geblesseerd op training, vandaag dat hij er niet bij is
- ik denk dat ik aan het smelten ben.
- dit is geen test, dit is een proef!
- de wereldkampioenschappen ´zomaar wat staan´ worden geannuleerd wegens te weinig zitplaatsen
- negatieve klantenbindingen zijn ons volledig vreemd. U MOET niks!
- hè Eénoog! Ik dacht al dat geld valt zomaar uit de hemel!
- Aantal oproepen voor wespenverdeling piekt: “Nog nooit meegemaakt” - moet "verdelGing" zijn, maar als daar een g tussenuit valt, dat ziet niemand
- ouders steeds toleranter: Dronken jongeren mogen kots zelf opruimen met waterspuit
- Er guckte, als hätte er in Köln Donner gehört
- ik doe me gullep ope en ik zeik in jaouw gesicht
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4044:
Kuukekelekuu said our cock i have only two pairs of shoes on one of dust and one of learn here lay i my handkerchief down

In dit kwootje zitten 25 woorden, samen goed voor 124 characters, waarvan 7 a's, 3 c's, 5 d's, 12 e's, 4 f'en, 5 h's, 5 i's, 5 k's, 4 l'en, 1 m'en, 8 n'en, 12 o's, 1 p's, 5 r'en, 5 s'en, 2 t's, 6 u's, 1 v's, 2 w's, 3 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Chantal denk niet dat ik voor je val! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 12 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


