Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Memory Of Things Gone Is Important To A Jazz Musician Things Like Old Folks Singing In The Moonlight In The Back Yard On A Hot Night Or Something Said Long Ago ~ Louis Armstrong
- amai gij zegt dikwijls 'amai'
- in geval van nood eten we worst zonder brood
- uit een goed nest gevallen zijn
- Dokter vertelt: heb je te veel buikvet? (Probeer dit voor het slapengaan) Mijn Darmgezondheit
- Met de Watusi in de Jaccuzi
- Dit is Christus niet, dit is er ene van de BeeGees! Zeker weten. Maakt het strijkijzer geen geluid?
- Cercle prikt snel tegen, maar op aangeven van Hoggas Somers laat een tweede treffer liggen.
- Ook dit dropje won ooit de loterij, op één iemand na
- als ze met modder gooien moet je je bukken
- Klucht Brugge - Kortrijk 2-0. Maar ja, Kortrijk had een penalty moeten krijgen en de 2-0 werd gemaakt vanuit buitenspel. Gemakkelijk winnen dan he
- It's okay Petey, I've dropped a shitload of shite in here. Let's go before Kiki and Leo come back
- Geen Vlaamse band vertegenwoordigt de Belgische driekleur zo overtuigend als K3: zwart geel ros
- ben film aant zien jong :)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6876:
Fency Lebberket, voorleesmoeder in een tuningclub, heeft vorige week een vleermuis gezien

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 89 characters, waarvan 3 b's, 2 c's, 1 d's, 21 e's, 1 f'en, 3 g's, 1 h's, 5 i's, 2 k's, 3 l'en, 2 m'en, 7 n'en, 4 o's, 5 r'en, 2 s'en, 3 t's, 3 u's, 3 v's, 1 w's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 52 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



