Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I personally donated $2,500 to the Red Cross yesterday Normally I don´ t like to tell how much I donated and to whom, but I felt sometimes it´ s good to share info in the hopes that others will feel inspired to donate whatever they can ~ Moby
- lol tis al 1-0 comen kortrijk xd
- Toen Vormer die handsbal vorig seizoen maakte namen ze de telefoon ook al niet op. Wat een zielige hoop supporters man. Liggen ze dagen lang te janken omdat ze in Genk verloren hebben. Ze hebben verdomme geen bal geraakt!!!!!
- versier je lenaar!
- I HAVE TO MUST KOTS!
- Flight attendant: "Window or aisle?" Passenger: "Window or you'll what?"
- Just like you all, I need some adjustments from time to time
- een gegeven paard mag men niet op zijn zak slaan
- Furklaid as nen Real American Cowboy! Puntbott'n, a jeans box, a root'n him, nen hood, chewing gum, ...
- Veuillez vérifier le paiement des frais d'expédition et la livraison du colis.
- Als je beweert door God gezonden te zijn ben je idd gek, dat zijn al diegenen die dat beweren...
- Wat dat betreft ben ik net zo kwaad op de Adviesburogeneratie. Met hun tweede huis in Frankrijk.
- Richard Klepelgieter heeft altijd wel iéts in zijn gezicht hangen, de sukkel
- mijn linkerduim blijkt op verlof te zijn
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #7066:
Hij is het type vriend, dat in het bijzijn van andere vrienden, met jou begint te praten over een probleem dat je hem in alle vertrouwen hebt verteld

In dit kwootje zitten 28 woorden, samen goed voor 149 characters, waarvan 6 a's, 4 b's, 6 d's, 25 e's, 1 g's, 4 h's, 9 i's, 5 j's, 4 l'en, 3 m'en, 12 n'en, 4 o's, 3 p's, 9 r'en, 1 s'en, 12 t's, 2 u's, 6 v's, 1 w's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Kamiel jouw vader is een schlemiel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 96 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
8
9
10
11
13
PAUL HARDCASTLE - 19 12
15
16
17
19
20
SCHMUTZ - Love Games 32
21
22
24
25
26
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
29
MARBLES - Only One Woman 24

