Retro - ouwe nest uit het archief!
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Bea kon het gebruik van de beamer beamen
- de dadiger ligt op het kerkhof en het slachtoffer ernaast
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- Voor de rust al 0-4. Werk aan de St Eloois Winkel
- op dinsdag de weerzinwekkende docu "Godvergeten" uitzenden, en op zondagochtend ook gewoon de eucharistieviering. Hoezo hieppokriet?
- The koop: Pontiac Firebird met zelfgemaakte luchthapper
- Jij bent het vriendje van de baas, jij hebt "Open 24/7" op de rug van je overall staan, met een pijl naar beneden
- Aqui presumiendo lo que me como todos los dias
- duizenden mensen waren getuige van de dode honden die uit de lucht kwamen geregend. Traditioneel lagen er rondom de kadavers punaises op de grond. De kinderen die in shock waren werden opgepakt en opg
- allez nu hoe gaat da er uitzien als die seeventich is! hij hed nog fraaie rijkelijk omringde zaken op nek en gezigt staan staan presies!
- Ik moet kakken
- wynadalapaloo
- veni vidi fietsie foetsie (ik kwam en zag dat mijn fiets was verdwenen)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pettensoep
Benodigdheden:
- kookgerei,
- tenminste één werk-pet.
Hoe gaan we te werk ?
U kent ze wel, die vettige petten die werkers dragen. De hele week houden ze deze pet op, en op Vrijdag wordt ze uitgewassen.
Zou hetvolgende niet beter zijn ?
In plaats van de pet 's vrijdags gewoon te laten uitwassen, kan je ze ook afkoken in de soep.
Met andere woorden, er een lekkere bouillon van trekken.
Kook deze pet gewoon af in water en doe er groenten en vlees bij.
Smakelijk !
Wat is dit?
Deze pagina verzamelt zeer oude doorstuurmails en domme lijstjes die ons in de prehistorie gemaild werden. We hadden ze destijds verzameld als "funmails" en je kon ze vanaf de site naar anderen doorsturen.En waarom bewaren we ouwe nest? Daarom. Omdat we daar goesting in hebben.
Rechts
