De Top 30
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is the wine that fills the cup of silence ~ Robert Fripp
- Ritzi bii ritzi baa ritzi boem
- Mooonikaaaaaaaa... Móóóóóóónikaaaaaaahhhh
- Dit artikel is exclusief voor abonnees, niet-abonnees, toevallige bezoekers, bewuste bezoekers en iedereen die niet vernoemd wordt.
- een zwaluw maakt nog geen lucifers
- CS Condition Zero - How come no one never uninstalls Counter Strike GO is the most popular and most played multiplayer FPS till now. The game is
- If you catch someone brapting at work, acknowledge by exclaiming “brapt brapt!” or “brrrrrapt!” as they pass by.
- Omdat God ooit mijn imaginaire grasmaaier heeft geleend (ik heb geen tuin) en die nooit heeft teruggebracht.
- if men and women , were not ment to masturbate, our arms would be shorter!
- Hoe kan een vent het bij zo'n lelijk wijf volhouden? - vraag eens aan uw pa?
- ik weet niet hoe een relatie beginnen
- aldus dus
- Inderdaad hebben bij zus flesje chamoagbe gedronken top
- I didn't knoelw this was even possible
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De eigenzinnige Top van www.dwarsbalk.be
De Eigenzinnige Top-30 is een wekelijks samengestelde top van nummers waar jij voor gestemd hebt. Wij hanteren de regel: als jij een nummer in de top wil stemmen, dan doe je dat. Als jij deze week aanhoudend al een nummer van Abba in je hoofd hebt en je wil dat in de top zien staan, dan stém je daar gewoon op!Elke stijl en elke periode is toegestaan. En we beperken ons niet tot singles, ook albumtracks zijn welkom!
☆ De Top-30 van week 02/2025 < >
#
ARTIEST - Titel
Score
HP
VW
AW
☆ Maak een Spotify playlist van deze Top-30
☆ Verdwenen uit de Top-30:
☆ De langst genoteerde nummers
#
ARTIEST - Titel
AW
7



