Voeg hoesfoto toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- De kok bakte er weer niks van in bed
- Auto uit Boom tegen Paal te Geel. Auto uit Paal tegen Boom te Geel. Auto uit Geel tegen Boom te Paal. Auto uit Geel tegen paal te Boom.
- Wij zijn niét interessant.
- putting god ahead of humanity is a terrible thing
- Schit! I have knotsed my kop!
- alles heeft zijn tijd, dat klopt maar haal die verdomde fopspeen uit jullie mond en durf eens een hanenkam opzetten en tegendraads te zijn zoals vroeger!! Schop terug tegen die schenen in plaats van het haar er af te scheren en ze in te smeren met een of ander veganistische en biologische kokosmengeling die ruikt naar perziken en watermeloen!!
- Zouden de mensen die 'AC/DC' als 'IESSIE DIESSIE' uitspreken, dezelfden zijn als degenen die 'Meat Loaf' uitspreken als 'Meat Love' ?
- je moet geen oude pinten van de toog halen
- Sjantallllll
- Dit joar goan veer op pad mit ut volgende motto: Dit joar geit d'r urban wink durch...
- Looksaus zonder l is ook saus
- Wat een theater in slot! Goal van Club afgekeurd, dan goedgekeurd en weer afgekeurd. Vormer lachte, weende, lachte en weende
- En jij? Heb JIJ vandaag al iemand uitgelachen?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hoesfoto toevoegen
Doe mee!

groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

