Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- This one's for the people who can't read ~ Liam Gallagher
- "Kan je je laadbak aan de andere kant ook even open doen" is GEEN MEERKEUZEVRAAG GODVERDOEME STOEM TRUT!!!
- As dich noew neet geis bewège, dan klop ich dich near!
- D I S O R D E R = Damn, I stepped on reeking dog excrements, repulsive!
- Heb je echt meer en betere seks als je minder beweegt?
- Nilsson heeft zich gisteren geblesseerd op training, vandaag dat hij er niet bij is
- Eske zje dwa kassee ta guil oe kwa?
- We gingen op zeilkamp en gebruikten een zeiklamp om 's nachts naar het toilet te gaan. Zeiklamp. Zeilkamp.
- Hella Van Overbraak, MIG-, TIG- en spanningsbooglasser in een snackfabriek, kan zich behoorlijk opwinden wanneer ze woedend wordt.
- Atletisch Reveil
- Сергей Сароян: Телетрейд назначил отъявленного мошенника куратором по Украине Сергей Сароян: Телетрейд назначил отъявленного мошенника куратором
- Of die van die moeder die op de slaapkamer van haar zoon komt en ziet dat hij weer met zijn denkbeeldige vriend aan het praten is, en dan tot God bidt om hulp.... WOEHAHAHA!!
- ik heb een vettig goedje meegebracht van 't werk, dit ga ik deze nacht tegen de vensters van de pastorij kwakken
- Het tweede deel van Tweedle Dee gaat over werkonbekwame wenkbrauwen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29


Rechts


