Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- De uitkomst van je leven hangt af van de beslissingen die je vandaag neemt. Het is niet leven dat ertoe doet, maar goed leven.
- hedde al iets gepakt tigge den hoest?
- de meeuwen vliegen hoog, we houden het vandaag niet droog
- Ben je in cafe het hijgende hert geweest ?
- Geldkloppers, u wordt vriendelijk maar dringend verzocht mijn hol te likken en dan stante pede OFF TE FUCKEN!!!!
- De determinatieve bepaling die aangeeft hoeveel het mij boeit bevindt zich ergens tussen "onbeduidend weinig" en "helemaal niks"
- Wow die zaak heeft alles en service om mijn tuin befevening weet tip top te maken.
- this is the group with Kenny G, George Michael,... and Snow... Yeah! It's a super suck-group
- De dt-regel wordt aangepast. Als een foute vervoeging past in de context van de zin, wordt het goedgekeurd. Zoals "Hij RUND een veebedrijf"
- De tribunes van Sclessin zijn al voor meer dan de helft leeggelopen. De supporters van blauw-zwart verzorgen de sfeer in de slotfase.
- E1000jen wat vind je het belangrijkste, de match of de hoogstaande conversaties in de chat?
- Mijn smaak is niet de norm. Maar de norm is dan ook niet mijn smaak! 1-0 voor mij!
- lol ich dig ouch lol goei weeknd lol
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


