Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I've only got one thing to say: "Sausages" ~ Liam GallagherWhen accepting a Brit Award in 1996 ...
- We kwamen (enkele kilo´s) aan bij een leeg perron en ik zei, het zit ´m in de details
- Oularé verdubbelde die voorsprong al snel, maar Mboyo trapte een minuut alweer de aansluitingstreffer binnen.
- Dit is ´t allerletste pilske
- Perry Slaats, een echte straffe, maakt zijn omgeving bang door luid te blaffen
- "Nu moeten we nog harder werken, want het kan alleen maar beter gaan. We spelen niet ons beste spel, maar zo winnen is ook wel leuk", zei Soeataers nog
- Kitsenkits = braakbal van een kat
- En oooh, wat een lelijke jas droeg ze toch weer. Het lijkt wel alsof ze wacht tot het solden zijn in de Huumaña-bakken!
- Mèr mèr mèr toch!
- Paul stonk echt verschrikkelijk, toen hij zondagnacht thuiskwam. Maar hij was zo gelukkig en ik ook
- Voor iedereen die interesse heeft in het laten groeien van hun inleg door een geautomatiseerd systeem Bitcoin voor je te laten verhandelen, raad ik je
- Waarom nog naar Marokko? Antwerpen is vlakbij!
- i like to think outside the quadrilateral paralellogram
- Jaremtsjoek liet tussendoor een reuzenkans op de 2-2 liggen en net daarna liept Sylla tegen zijn tweede gele kaart aan.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
MC5 - Kick Out The Jams 27
25
APPALOE - Ritmo Inferno 30
26
28
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
29
30
31
SCHMUTZ - Love Games 21


Rechts


