Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Matt Powell has a large inflatable banana in his back yard, which he names Doctor Peel
- sendenalen miet kroeps!
- Topweekend voor Strontwerpen STRONTWERKEN - Kakken en braken was het tijdens het stinksterweekend ook op Strontwerpen, de zomerbarg aan het Kakkendijkdok.
- ik was u voor...ik was men voor zelf!
- Ons Lizette is goed in bed.
- Was soll mit die paaseieren passieren?
- Religion doesn't need people to prove it is wrong. Religion proves itself wrong by its own contradictions!
- SKbKoenie: @ThatGamerS Leg je er al bij neer, vriend. We gaan weer uiteindelijk iets op onze neus krijgen dat verdacht op een deksel gelijkt.
- ochtendstond is veel te vroeg
- I can be SHIT,MAMA
- hoeren zien en zwijgen
- Het meel zorgt voor een natuurlijke en gezonde groei van de kippen, het kan geveord wordne vanaf dag 1 totdat de kuikens legirjp zijn
- Ironisch: op internet naar informatie over wafels zoeken en dan op een site uitkomen die melding maakt dat ze cookies gebruikt
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28
30
31


Rechts

