Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- Jajaja, alle mogelijke onderwerpen passeren weer de revue, maar over stickers verzamelen wordt weer geen woord gerept!
- Waar is de tijd dat je spelers meenam die op dit moment in vorm zijn ben altijd fan van dries merkenshop geweest maar het vat is leeg
- I can you not outstand!
- Als Tonny Prastmans (34) naar zijn werk fietst, houdt hij altijd even halt bij een oud, hulpbehoevend vrouwtje om er de krant uit de bus te halen. Dat bespaart hem jaarlijks 290€!
- Winfred used to cry himself to sleep lately
- Euhm tja... Ik weet niet goed hoe ik het moet brengen, maar euhm... Ik snap het geheel "Club Brugge" niet. Ik snàp het gewoon niet!
- er zijn harde noten gevallen
- Heh heh... You said "butt"
- Jorgo Minte, liefhebber van zwarte panty's, is zijn verzameling valois-stempels kwijtgespeeld. Letterlijk: gespeeld.
- Mijn mening over het Belgische scheidsrechterkorps is al langer gekend: een bende onvolwassen klungelaars die denken dat ze alles moeten oplossen met kaarten en graag veel gesticuleren.
- Die van de Carrefour nog aanwezig ? Annie zit zonder kaas
- Ik legde de schroefjes op de toonbank. De winkelbediende had een E-NOR-ME neus, bekeek de schroefjes en zei "M6?" - Ik zei "Ja". De winkelier zei toen "Hahaaah, nogal 'n GOK he!' Ik kon dat alleen maar beamen. Wat 'n gok inderdaad!
- Sinterklaag
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


