Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- wouter zegt: tis vrij belachelijk
- Volgens Lokeren was Sollied niet nuchter genoeg om het goed uit te leggen aan de spelers. Volgens Sollied waren de spelers niet slim genoeg om zijn uitleg te verstaan.
- Ik heb thuis enkele plastic zakken waarin ik plastic zakken verzamel. Gemakshalve zitten al deze zakken in een plastic draagtas.
- Nous n'avons rien par morcir dans le bouillie!
- Jij bent zeker zo'n occultistische idioot met rood lang haar en een bril op die black metal luistert???
- Franciscus van Assisen
- Bepaalde mensen en wolken kunt ge met elkaar vergelijken, op ne keer trekken ze weg en wordt het toch nog een stralende dag
- want op de bühne kleed ik me uit
- dus, het is beter dat het 's winters weer koud wordt, zodat we meer moeten stoken en vervuilen, en zo de aarde weer opwarmen?
- We accepteren véél, maar niet alles.
- De vis is de kampioen in het eten van zijn eigen uitwerspelen; hij consumeert tot zes keer meer uitwerpselen dan dat hij er zelf produceert.
- Steven Defour: "Wij zijn te sterk voor de Belgische competitie!" - Drie dagen later: Cercle Brugge (!) - Standaaaer De Mèrde: 4-1
- Rond het uur maakte Lestienne er 2-2 van, meteen ook de eindStandard.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


