Welkom!
- Met mobiel internet is alles mogelijk: ik zit te schijten
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- 5-0 na 40 minuten, ze lieten zich als een bende miniemen naar de slachtbank leiden.
- Het poesje uit het slipje kijken
- Momenteel moet ik niet kakken.
- beter met een Rubensvrouw naar bed dan met een skelet
- Jemig, je oudtante haar persoonlijkheid lijkt op een geurvreter getormenteerd door duizend paar oude schoenen
- "Kan je je laadbak aan de andere kant ook even open doen" is GEEN MEERKEUZEVRAAG GODVERDOEME STOEM TRUT!!!
- hij gooit de ring in de handdoek
- In het verhaal staat te lezen dat Mickey het huis van Goofy passeert, die aan zijn voordeur staat, met een hamer. 'Hij hamert er flink op los!' - Op de bijgaande illustratie zie je dan dat er een naambordje aan de deur is gespijkerd, met één nagel. Is dát dan 'er flink op los hameren' ????
- Zolang ze niet alles weten hebben ze altijd een oordeel klaar maar heb daar schijf aan xxxx
- Het Schrödinger probleem
- Scheissfliege!
- My nosehair grows half an inch overnight
- My daughter, after hearing or seeing anything remotely amusing has started saying 'lol' instead of laughing!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 09 december 2023. Dag 343 van het jaar, week 49
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 09/12:☆ 09/12/2005: sterfdatumMike Botts. Oorzaak: darmkanker
☆ 09/12/2019: sterfdatumMurilo Mazza
☆ 09/12/2005: sterfdatumRobb Royer
☆ 09/12/1998: sterfdatumSteve Miller. Oorzaak: alvleesklierkanker
☆ 09/12/1996: sterfdatumPatty Donahue. Oorzaak: longkanker
☆ 09/12/1983: sterfdatumKamil Behounek
☆ 09/12/1958: geboortedagRick Agnew
☆ 09/12/1972: geboortedatumFrank Edward Wright
☆ 09/12/1969: geboortedagJakob Dylan
☆ 09/12/1964: geboortedatumPaul Landers
☆ 09/12/1943: geboortedatumJohn Traynor
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Crumbsuckers
★ Darxon
★ Holy Moses
★ Rise Of Caligula
★ Kid ’n Play
★ Eleven Management
★ Sordid Details
★ The New Versions
★ Some Kind Of Wonderful
★ Zebra
De laatst toegevoegde uitgaven
★ George Harrison - Dark Horse (, )
★ Kim Appleby - Don‘t Worry (, )
★ Boy & Bear - Moonfire (, )
★ Bizarre Inc - I‘m Gonna Get You (, )
★ The Beatles - Beatles For Sale (, )
★ Ringo Starr - You’re Sixteen (, )
★ Rocky Sharpe - Come On Let‘s Go (, )
★ Charles & Eddie - Would I Lie To You (, )
★ Blue Oyster Cult - (Don‘t Fear) The Reaper (, )
★ Mike Batt - Lady Of The Dawn (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: PC/Laptop probleemIk heb een laptop mijn dochter laten vallen beeldscherm is nu niet meer erg helder Wie helpt mij?... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2023. Muziek van 1950 tot nu!4
6
10
11
16
22
23
24
27
28
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts