Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Vind wespen irritanter dan kinderen, wespen blijven terugkomen als je ze wegslaat, kinderen niet.
- als pasen in december valt zijn je hersenen goed verknald
- Reeds uren staat Theo peinzend en redenerend in ongelooflijke dubio, ergerlijk!
- Vlakbij het station van A´pen kan je ECHTE apen vinden
- Alles wees erop dat het weer een spetterende avond ging worden, en dat werd het ook: ik kreeg diarree
- Sarah Jessica Parker is niet de eerste beroemdheid die een stuk van Denkers draagt. Ook Lady Gaga, Rihanna, Fergie, Britney Speras, Dita Von Tees en Paris Hilton zouden een beha van de Nederlandse bezitten. EN WAAR MOET DAT ARM MEISKE DAN ZELF HAAR BOLLEN MEE OPHOUDEN?
- er is nu een bal in mijn kooi geïnstalleerd cerebraal
- Diefstal is natuurlijk wat anders dan een varkensstal
- valt de avond vroeg, zit ik in de kroeg
- De oncoloog heeft geen gevoel voor tumor, hartelijk gezwelschap riep hij naar de wachtzaal.
- De Keutelaere houdt de bal met een fikse inspanning nog net binnen voor de neus van Cement
- er blijven trouwens hardnekkige berichten binnenkomen die melden dat Merkel vorige week gescheten heeft
- de witte lijnen die straaljagers in de lucht achterlaten zijn waarschijnlijk veroorzaakt door de piloten die uit hun venstertje leunen en een krijtje vasthouden, zodat ze weten waar ze geweest zijn
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 03 oktober 2026. Dag 276 van het jaar, week 40
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- Msa Dag
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 03/10:☆ 03/10/1964: Op deze dag kwam Gert & Hermien binnen in de hitparade met "In Der Mondhellen Nacht"
☆ 03/10/1950: geboortedatumRonnie Laws
☆ 03/10/2004: sterfdatumBobby Lust. Oorzaak: hartaanval
☆ 03/10/1954: geboortedagSteve Ray Vaughan in Dallas
☆ 03/10/2003: sterfdatumJd Kimball. Oorzaak: kanker
☆ 03/10/1975: geboortedagIndia Arie Simpson in Denver
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Goatroach
★ Celelalte Cuvinte
★ Bridegeist
★ Skitzofrenik
★ Black Hell
★ Flight Amp
★ Undinism
★ Ktulu
★ Netesoil
★ Nemezida
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Klacht: Klep van geldautomaat ging dichtik stond net om 19:30 bij het pinautomaat aan het kerkplein. Ik probeerde het geld eruit te halen maar de klep ging... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 41/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
7
9
10
11
FAD GADGET - Luxury 27
13
14
15
BOTS - De Lange Weg 3
16
18
CHECKM@TE - Another World 19
21
23
SCHMUTZ - Love Games 28
24
25
26
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | Rood Vierkant | 15.912 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






