Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- De Couckcouck is een vogel die zijn eieren in de nest van een Ander lecht
- Anadangəlmə hipotireoz Uşaqlarda adətən, çünki çox yüksək fetal çəki inkişaf edir. In neonatal dövrdə həkimlər gec gediş meconium, köp, qeyd göbək yır
- Waarom het meisje in de wasmachine kroop, is niet bekend.
- Onno Braaknagel, ontwikkelaar van wikkels en wokkels, verhuist volgende week naar Heusden-Aan-Zee. De verhuis zal live gevlogd worden bij voldoende geïnteresseerden, dus hoogstwaarschijnlijk niét.
- Ik vraag me dan echt af, wat ik dan verkeerd heb gedaan, altijd stront voor dank en de verkeerde komen overal mee weg.
- zo'n van 1000 vaders
- Het denkvermogen van de uit de pastorij ontsnapte gek lag hoger dan men verwacht had; hij kon iedereen doen geloven dat ze zelf gek waren
- Partagez cette patatte pour aucune raison valable
- hermien de rubberen kalkoen
- Sonnegsen hoas
- als jouw kont kon spreken zou ze een eigen paspoort moeten hebben
- Een gootband is zo'n typisch item wat mannen per se moeten hebben wanneer ze het bij hun buurman hebben zien liggen
- Watching in Jan 2020 and still feeling bad for Japan. Belgium won the match but Japan won hearts and respects
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4937:
Koert Geestbets, een adolescent met een obsessie voor trektangen, slaagt er dagelijks in exact even veel keren in- als uit te ademen

In dit kwootje zitten 22 woorden, samen goed voor 132 characters, waarvan 8 a's, 2 b's, 2 c's, 3 d's, 27 e's, 3 g's, 5 i's, 1 j's, 3 k's, 5 l'en, 2 m'en, 10 n'en, 5 o's, 5 r'en, 9 s'en, 11 t's, 1 u's, 3 v's, 1 x'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 48 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
JUUL KABAS - Flauwekul 16
16
21
LAID BACK - Sunshine Reggae 15
23
25
SABATON - Camouflage 25
27
BOTS - De Lange Weg 32
28


