Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- They're Coming To A Rock And Roll Concert And Watching Television That Says It All ~ Larry Mullen
- Het gaat niet goed met Rinus van der Hijg; zijn angst voor fruitvliegjes heeft hem tot waanzin gedreven. Hij draagt nu constant een harnas en pampers
- profession cepheus clue blomquist audition downhill cunard shone texture transformation crocodilian trace bennington shameful greenhouse (Elut. 2010)
- patat toch
- das ewa anders dan bij anderlecht tegen een 4de klasser spelen in de beker
- Medisch Carsela
- They say only two things are infinite: the universe and human stupidity
- ach...een kromme hals en elke leek vindt dit geweldig. Mijn kleindochter doet dit mooier op haar tekefoon
- Het verschil tussen dialoog en diarree is, dat men bij een dialoog rond de pot kan draaien (Merci Wally!)
- Als God één been was vergeten, had hinkelen lopen geheten
- Nicky Headon was Joe's drummer. Joe Strummer
- team irritating confuse agree appear berry view picture five belong rare condemned
- als ik sie jou krijge van mij één klap in jouw gesich dan mag te jouw gesich kapoet klootsak
- je lijkt op een gebruiksvoorwerp dat in de jaren ´40 furore maakte op de internationale uitvindersbeurs van Milaan
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zondag 07 december 2025. Dag 341 van het jaar, week 49
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 07/12:☆ 07/12/2015: sterfdatumLevi Marques. Oorzaak: Zelfmoord
☆ 07/12/1980: sterfdatumDarby Crash. Oorzaak: zelfmoord
☆ 07/12/2016: sterfdatumJacques Van Oevelen
☆ 07/12/1978: geboortedatumBernie Maleficarum
☆ 07/12/1951: geboortedatumMalcolm Mcnulti
☆ 07/12/2006: geboortedatumJay Mcshann
☆ 07/12/1954: geboortedatumMike Nolan
☆ 07/12/1977: geboortedatumJames Mcilroy
☆ 07/12/1987: geboortedatumAaron Carter
☆ 07/12/1957: geboortedatumJack Nobelen
☆ 07/12/2008: sterfdatumDennis Most
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Edane
★ Ras Algethi
★ Omega Point
★ Hiss Of Atrocities
★ Omega Point
★ Kill Or Cure
★ Icdi
★ Bolt Thrower
★ Requiem
★ Space Unicorn On Fire
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Ik spring van de hak op de takHallo Brigitte mijn probleem is het volgende: ik kan me nooit bij het onderwerp houden als ik een gesprek heb me... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






